Bir Demet Nergis
Doğaya karşı işlenen bir suçun öcü, insan adaletinden daha zorlu olur  

Güler ve Selen Ailesinin mutlu günü...
 
             
Güler ve Selen Ailesinin mutlu günü...
.
Ankara (Efece Haber) - 18 Ekim Cumartesi günü, Ankara’da Ramada Plaza Otel’in Balo Salonu’nda gönüllerde özlemi duyulan görkemli bir düğün töreni vardı.
Mütahit Sedat Güler’in kızı çocuk doktoru Selen Güler ile gazetemiz yazarlarından Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcızı Orhan Selen’in oğlu göz doktoru Fırat Selen görkemli bir düğün töreni ile evlendiler.
 

         .

 
 
Düğün bir koktey ile başladı. Sonra davetliler salona alındılar.
Bir moda evinde, özel olarak diktirilen gelinlik Selen’e çok yakışmıştı. Yakışıklı damat Fırat’ın kolunda salona girerken, bir kraliçe kadar mağrur ve güzeldi.
“Allah nazardan saklasın” dedirtti herkese.
Düğüne; her iki tarafın yakın aile dostlarının yanı sıra çok sayıda sanatçı, politikacı, öğretim üyeleri, bürokratlar, sivil toplum kuruluşları başkanları, yazarlar ve ünlü iş adamları davetliydi.
.
 
 
Prof. Dr. Anıl Çeçen, Prof. Dr. Tahir Hatipoğlu, DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu Başdenetçiliğnden emekli Yaşar Can, Kilis Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı gazeteci- yazar M. Yahya Efe, emekli vali Gazi Kaya bu görkemlei düğünde ilgi odağı oldular.
 
 
 
 
Düğünde, gelin ve damat kadar kız babası Sedat Güler ve eşi Nedret Hanım’da oldukça heyecanlı ve mutluydu. Birlikte masaları tek tek dolaşarak bütün davetlilerle ayrı ayrı ilgilendiler.
Gelin ve damat doktor olduğu için; düğünde çok sayıda doktor davetli vardı. Genç doktorlar eşleriyle birlikte düğünde en çok eğlenenlerdendi.
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in gönderdiği kutlama telgrafı ile İlhan Kesici’in gönderdiği çiçek te ilgi çekti ve Selen Ailesini mutlu etmişti.
.
 
 

            Orkestranın çaldığı birbirinden güzel parçalar eşliğinde, bayan solist güzel sesi ile gönüllere hitap ederken, gelin ve damadın dansı, beğeni ile izlendi.

            Anne ve babaları bu dansı izlerken duygulu anlar yaşadılar. Kız babası Sedat Güler ile eşi Nedret hanımın işi daha zordu. Mutluydular, heyecanlıydılar ve duygu doluydular. Tabi kolay mı kız gelin etmek? Kız anne ve babaları bunu çok iyi bilirler.

Gelinin babaannesi Naciye Güler ile damadın halası İclal Şimşek genç çiftlerin mutluluğunu paylaşanlardandı. Damadın kız kardeşi ise, çok neşeliydi. Esprili konuşmaları ve zarif hareketliliği ile masaların ilgi odağı oldu.
 
 
 
“Düğün Pastası” da güzeldi. Düğün pastasını kesen Selen ve Fırat’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Beraberliğe adım attıkları bu çok özel günde dost, akraba ve arkadaşları genç çifte bir ömür boyu birlik ve beraberlik içinde mutlu bir yaşam diledi. Tebrikleri kabul eden genç çift, daha sonra sevdikleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 

 

 

 Geç vakitlere kadar devam eden gecede davetliler gönüllerince yiyip içip eğlenerek güzellikleri paylaşarak çoğalttılar.

Çünkü gelin güzeldi, damat güzeldi, düğün güzeldi...

Güler ve Selen Aileleri de, çocuklarının mürüvvetini gördükleri için heyecanlı, sevinçli, duygulu ve mutluydular.

Efece Haber Gazetesi olarak bizden de en güzel mutluluk onlara. Güler ve Selen Ailelerini kutluyor, gençlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 21.10.2014 20:35:10
Yazdır Yazdır
Okunma 1967
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım