Bir Demet Nergis
Doğaya karşı işlenen bir suçun öcü, insan adaletinden daha zorlu olur  

CANSU ve SERHAT EVLİLİĞE İLK ADIM
 
CANSU ve SERHAT EVLİLİĞE İLK ADIM
Harika Ören /İstanbul (Efece haber) - Gazetemizin haber müdürü, Belma ve Osman Akdağ'ın sevgili kızları Cansu Akdağ ile Deligöz ailesinin biricik oğulları Serhat Deligöz; 25 Ekim 2014 Cumartesi akşamı düzenlenen nişan töreniyle evliliğe giden yolda ilk adımı attılar.
Akdağ aile evinde gerçekleşen törende, gençlerin isteği doğrultusunda, kız isteme ve nişan takma aynı gerçekleştirildi. Sabahat ve Yaşar Deligöz kızları İdil ve ailenin diğer büyükleri ile geldiler.
Akdağ ailesinin akraba ve yakın dostlarının hazır bulunduğu tören sırasında; Deligöz ve Akdağ aileleri heyecanlı ve duygusal anlar yaşandılar.
İkram edilen kahvelerin ardından, ki damat adayının kahvesi oldukca tuzluydu, içemedi ve bu oldukca neşeli espirilerle karşılandı. Oğlan babası Yaşar Bey, Akdağ ailesinin kızları Cansu'yu, oğulları Serhat'a isterken, oldukca heyecanlandı.
   
Yüzükleri Cansu Akdağ'ın dedesi Maksut Demir bey takarken; kendi eşiyle olan birlikteliklerinden örnekler anlatarak; hayatta kadına verilmesi geren önem ve sevginin altını çizen, duygusal bir konuşma yaptı. (Maksut beyin eşi, Emel hanım bir ay önce ailenin zor zamanlar geçirmesine neden olan, önemli bir ameliyat geçirdi. Nekahat döneminde olduğu için törende bulunamadı.) Yüzükleri her iki aile bireylerinin erkeklerinin birlikte kestiği genç çift, heyecanlı ve bir o kadar da mutluydular.
 
 
Heyecandan kuruyan damaklar, Akdağ mutfağından servis edilen yiyecek ve içeçeklerle tad bulurken, çiçeği burnunda nişanlılar, Cansu ve Serhat çifti, tebrikleri kabul ettiler. Aile bireyleri ve misafirleriyle, bolca hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Belma ve Osman Akdağ'ın yurtdışında yaşayan kızları, damadı ve torunu, Çağda Manfiredi, Alma Biasutti'de nişan töreni için, Türkiye'ye gelerek, ailelerinin mutluluğuna katkıda bulundular
Belma ve Osman Akdağ ailesinin, özenli ve samimi misafirperverliğinde devam eden ikramlar sonrasında, gece; Cansu ve Serhat çiftinin nişan pastalarını kesmeleriyle son buldu.
 
Gençler, arkadaşlarıyla, mutluluklarını dışarı taşıyarak, eğlencelerini gecenin devamında sürdürdüler.
Efece Haber ailesi olarak, Akdağ ve Deligöz ailesi fertlerini gönülden kutluyoruz. Bir Demet Nergis Kültür Sanat ekimizde bir müddet ''Papatya'' rumuzu ile moda yazılarına imza atan Cansu kızımız ve Serhat oğlumuza evlilik yolunda, sağlık ve mutlulukla ilerlemelerini temenni ediyoruz.
Harika Ören (Efece Haber)
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 9.11.2014 19:09:01
Yazdır Yazdır
Okunma 2071
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım