Bir Demet Nergis
Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.  

Tam Faktoring SANAT dedi!
 Tam Faktoring SANAT dedi!  
 
          Harika Ören/Efecehaber/İstanbul- Genç sanatçılar işlerini ArGe merkezinde sergiliyor. 2017 yılında 27 bin farklı müşterinin talebini işleme çeviren Tam Faktoring, daha bir yılını doldurmadan ArGe Merkezi’ni büyüttü. Şirket, “Tam Faktoring Sanat” adı altında genç sanatçılara da destek vermeye başladı.
KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunan Tam Faktoring, 2017 yılında 55 bin müşteri talebinin 27 binini işleme çevirerek 1,9 milyar TL’lik hacime ulaştı. Tam Faktoring, banka dışı finansal kurumlar arasında ilk olma özelliği taşıyan ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan sertifika alan ArGe merkezini ilk yılını doldurmadan büyütmeye karar verdi. eni ofisine taşıdı. “Tam Faktoring Sanat” çatısı altında genç sanatçıların eserlerine de ev sahipliği yapacak yeni ArGe merkezinin açılışı, Heykeltıraş Dinçer Güngörür’ün “Başlangıçlar” sergisiyle yapıldı. Yıl boyunca birçok genç sanatçının sergisi açılacak.
 
 
         ArGe merkezinin yeni ofisinin açılışında konuşan Tam Faktoring Genel Müdürü Kunter Kutluay, “Ülkemizin ticari hayatına yaptığımız katkıyı farklı alanlarda  çeşitlendirme  arayışı içindeydik. Yeni ArGe ofisimizin büyüklüğünü fırsat bildik. Genç sanatçılar için bir destek platformu oluşturduk. ‘Tam Faktoring Sanat’ adını verdiğimiz bu platform, İlk olarak Heykeltıraş Dinçer Güngörür’ü  ve her yıl en az 4 genç sanatçıyı ağırlayacak.’’Dedi. 
         2011 yılında Actera Grup tarafından kurulan Tam Faktoring, KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunuyor. Hisselerinin %9,5’i Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’na (EBRD) ait şirket, hızlı büyüme stratejisiyle 21 şehirde 33 şubeden oluşan dağıtım ağına ve 20 bin aktif müşteri sayısına ulaştı. Eylül 2017’de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanan Tam Faktoring ArGe Merkezi, banka dışı finansal kurumlar arasında ilk olma özelliği taşıyor. 
         Tam Faktoring, 2016 yılında uluslararası CIO dergisi tarafından “Dünyada teknolojiyi kullanarak işe en etkin katkı yapan 100 firmadan biri” seçildi. Tam Faktoring Teknoloji’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karamanlı ise 2017 yılında Computerworld dergisinin “Premier 100 Teknoloji Liderlik Ödülü”nü kazandı.
          Heykeltraş Dinçer Güngörür , 1977 Adana doğumlu.  Sanatçı, eserlerinde figüratif anlayışı benimsiyor. Yaşadığı toplumun üzerinde bıraktığı algısal tepkileri ortaya koyuyor. Anlatım dilinde ise kütleye bağlı kalıp sadeleştirilmiş salt formalara ulaşma arayışını benimsiyor. Çalışmalarını İstanbul'daki atölyesinde sürdüren Güngörür, hem görsel gücü hem de dış koşullara uzun zaman dayanabildiği için ağırlıklı olarak Afyon, Kemalpaşa ve Marmara mermerlerini tercih ediyor.
           Ülkemizin insanlarının tarihsel bağ ve kültürel aidiyetlerini konu edinen“Başlangıçlar”  sergisi 31 Ağustos‘a kadar Tam Faktoring Genel Müdürlüğü’nde  ziyaret edilebilir.
           Birdemetnergis Kültür ve Sanat olarak Tam Faktoring’i sanata verdiği destekten dolayı kutlarken; değerli sanatçı Dinçer Güngörür’ü tebrik ederiz.
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 4.8.2018 14:25:36
Yazdır Yazdır
Okunma 560
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım