Bir Demet Nergis
Doğaya karşı işlenen bir suçun öcü, insan adaletinden daha zorlu olur  

“ÇOCUK VE 23 NİSAN” ÖDÜL TÖRENİ
 
 
 
“ÇOCUK VE 23 NİSAN” ÖDÜL TÖRENİ
 
İstanbul (Efece Haber) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramında, Sponsorluğunu İçerenköy Carrefour Sa ve Basın Sponsorluğunu Efecehaber Gazetesi’nin, yaptığı Kadıköy Belediyesi Milli Hakimiyet Parkı Gönüllüleri tarafından düzenlenen “Çocuk ve 23 Nisan” temalı resim yarışmasında derece alan beş çocuğumuz ödüllerini aldılar.
Atatürk’ün dediği gibi 23 Nisan günü Carrefour Sa küçük hanımlar ve küçük beylerle renklenmişti.
 
Kalabalığın içinde yarışmaya katılan çocuklarımızın meraklı bekleyişi, annelerin, babaların ve aile büyüklerinin heyecanları ödül törenini sarmıştı.
 
 
 
Proje Koordinatörü Tülin Erkan, açılış konuşması yaptı. Konuşmasında;“ Milli Hakimiyet Parkı Gönüllüleri, İçerenköy Carrefour Sa İşbirliği ile Basın Sponsorluğunu Efecehaber Gazetesi’nin yaptığı “Çocuk Gözüyle 23 Nisan” Resim Yarışması Ödül Törenine hoş geldiniz.
 
Yarışmanın amacı çocuklarımıza resim sanatını sevdirmek, eğitimlerine katkıda bulunmak ve onlara yarışma heyecanını yaşatmaktır.
 
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk kez kapılarını açtığı gün olan 23 Nisan’ı Çocuklara armağan etti.Çünkü bugünün çocuklarının yarının büyükleri olduğunu biliyordu.
 
Dünyada çocukların sahip olduğu tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hepimize kutlu olsun, bu arada bizi bu günümüzde yalnız bırakmayan ve emeği geçen, Jüri üyelerimize, Carrefour Sa Alışveriş Müdürü Oktay Doğantepe’ye, Kasa Şefi Selim Sabuncuoğlu’na, Efecehaber Gazetesi Yönetimine, İstanbul Temsilcisi Harika Ören’e, Köşe yazarı Belma Demir Akdağ’a, Kadıköy Belediyesi Meclis Üyelerinden Nurhan Kutman ve Gülçin Ergun’a Okul Müdürlerine, öğretmenlerine, velilere ve sevgili öğrencilere, gönüllü başkanımız ve arkadaşlarımıza, Kadıköy Belediye Başkanımız Av.Selami Öztürk’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim“ dedi.
 
Efecehaber Gazetesi köşe yazarı
Belma Demir Akdağ:
“Gazetemiz İmtiyaz sahibi M.Yahya Efe Bey ve Efecehaber gazetesi ailesi olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramını kutluyoruz. Böylesine güzel ve anlamlı bir yarışmada basın sponsoru olarak yer almak bizleri mutlu etti. Gazetemiz İmtiyaz sahibi M.Yahya Efe Bey ve Efecehaber ailesi çocuklarımızı Başkentimizden başarı madalyası ile ödüllendirmek istedi. Geleceğin büyükleri olan çocuklarımızın ve sizlerin 23 Nisan bayramınızı kutlarız“ diye konuşmasını yaptı.
 
 
Derece alan çocuklarımızı Carrefour Sa adına Selim Sabuncuoğlu bisiklet vererek ödüllendirdi.
 
Daha sonra Efecehaber Gazetesinin her yarışmacının isimlerinin yazılı olduğu madalyalar takılarak çocuklarımız emeklerinden ötürü taçlandırıldı.
 
 
 
Efecehaber Gazetesi İstanbul Temsilcisi Harika Ören’de Proje Koordinatörü Tülin Erkan’a teşekkür madalyonu takarak kapanış konuşmasını yaptı.
 
 
 
 
Oldukça heyecanlı bir o kadar da sevgi dolu ödül töreninde
Dereceye giren çocuklarımız
 
 
 
1. Yarışmacı Nazlı El Yıldırım 5 yaş, kazandığı ödül Bisiklet
Koşuyolu Ateşböceği Çocuk yuvası,
 
 
Koşuyolu Ateşböceği Çocuk Yuvası, 5 yaş grubu öğrencisi
Nazlı El Yıldırım ailesiyle
 
 
 
2. Yarışmacı Ayşe Ece Şener 6 yaş, kazandığı ödül Bisiklet
Acıbadem Bilfen
 
   
3.Yarışmacı
Fidan Çocuk Yuvasından
Duru Kurtuluş
5 yaşında
 
Kazandığı ödül
Bisiklet
 
 
 
 Soldan; 1. Nazlı El Yıldırım, 2. Ayşe Ece Şener, 3. Duru Kurtuluş
 
 
4.Yarışmacı Azra Sonay 6 yaş, kazandığı ödül Pelüş oyuncak
Suadiye Bilfen
 
5. Yarışmacı jüri özel ödülü, Nehir Kızılırmak 5 yaş, kazandığı ödül pelüş oyuncak
Suadiye Nesem Anaokulu
 
Efecehaber, İstanbul, 23.4.2013
 
 
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 24.4.2013 11:55:13
Yazdır Yazdır
Okunma 2304
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım