Bir Demet Nergis
Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.  

2013 EMMY ödülleri 2013
 
 
Harika Ören (Efece Haber) - 65. Emmy Ödülleri 2013, Los Angeles kentindeki Nokia Tiyatrosu'nda düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. "Breaking Bad", "En İyi Drama Dizisi" ödülünü alırken "Modern Family", dördüncü kez "En İyi Komedi Dizisi" ödülüne layık görüldü.
"The Newsroom" dizisinde ki rolüyle, Jeff Daniels, Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülürken, Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülü "Homeland" dizisinde ki rolüyle Claire Danes'e verildi.Televizyon dünyasının Oscarları olan, Emmy Ödüllerine layık görülen (En İyi Drama Dizisi ödülü) "Breaking Bad"in yaratıcısı Vince Gilligan, ödül kazanmayı beklemediğini ifade etti.
"Broadwalk Empire"daki rolü Bobby Cannavale'ye Drama Dalında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü getirirken, "Breaking Bad"den Anna Gunn, Drama Dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.
Geceyi oyuncu Neil Patrick Harris sundu.Komedi dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü "Nurse Jackie"deki performansı ile Merritt Wever, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü "Veep" ile Tony Hale aldı."Vepp" dizisindeki rolüyle Julia Louis-Dreyfus Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülürken; "The Big Bang Theory"de Sheldon rolüyle Jim Parsons ise bir kez daha Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüylüne layık görüldü.
"Behind the Candelabra" adlı filmde canlandırdığı Liberace karakteri, Michael Douglas'a Mini Dizi Dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülü getirdi. Douglas ilk Emmy ödülünü almış oldu.
Mini Dizi Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülü ise "The Big C: Hereafter" ile Laura Linney'e gitti.
Sanatçı Elton John piyanosu ile hayat verdiği şarkılarıyla geceyi renklendirdi.
***
Kadın oyuncuların kreasyonları geceye damgasını vurdu. Kırmızı halıda salınarak yürüyen ünlü sanatçılar ilgi odağı oldular. Modacılarının aylar öncesinden bu gece için hazırladığı kreasyonlarıyla salınarak, geceyi moda defilesine çevirdiler.
Claire Danes, krem rengi pullarla işlenmiş,sırma askılı ön ve arka dekoltesi derin, kıyafetiyle yürekleri hoplattı. Anna Gunn, siyah dantelin, pembe kuyruklu eteğiyle örtüştüğü Romona keveza tasarımı elbisesiyle çok şıktı. Julianne Houugh, su yeşili mayo üzerine işli tül ile kombinlenmiş kıyafetiyle, gece boyunca bacak show yaptı. Amanda Peet'in dantel ve tül kombi, vücut hatlarını ortaya koyan elbisesi, Erdem imzasını taşımaktaydı. Gecenin kuşkusuz en seksi kadını, kırmızı dantel elbisesi ile gögüslerinin güzelliğini sergileyen Sofa Vergara oldu.
Harika ÖREN
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 26.9.2013 01:32:46
Yazdır Yazdır
Okunma 1694
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım