Bir Demet Nergis
Her yıkıntı onarılabilir, doğanın yıkıntısı asla…  

Gürbüz ve Serin Ailelerinin mutlu günü
 
"Allah Başacak Sevindirsin"
 
Ankara (Efece Haber) – Evlenirken mutlu bir düğün yapmak, her yeni evlenen ya da evlenecek olan çiftin hayalidir. Evlenecek her çift mutluluklarını, yapacakları düğünde tüm dostlarıyla paylaşmak isterler… Evliliğin hatırlarda kalacak en önemli kısımı düğündür. Çünkü düğün geçmişten günümüze kadar süregelen bir mutluluğun insanlara anlatılmasıdır.
.
5 Ekim günü, Ankara Gölbaşında “Vali Galip Demirel Ankara Vilayetliler Evi” salonunda bir düğün vardı. Prof. Dr. Hayrettin Gürbüz’ün torunu Av. Gökçe Çetinkaya ile Makine Müh. Oğuz Serin’in oğlu Endüstri Müh. Onur Serin gönüllerde özlemi duyulan görkemli bir düğün töreni ile evlendiler.
.
.
Düğüne; her iki tarafın yakın aile dostlarının yanı sıra Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, Prof. Dr Mustafa Türker, TTK eski Genel Müdürü Hayrettin Soytaş, Hacettepe Üniversitesi Gomati Mühendisliği Öğretim elemanları, Operatör Dr. Ahmet Tayfun Gürbüz, BM Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özgür Çağlar, Kilis Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Gazeteci-yazar M. Yahya Efe, Kilisli İşadamı Haydar Atınç, Hava Kuvvetlerinden emekli Sait Göksel ve çok sayıda Öğretim üyeleri, bürokratlar ve parlamenterler davetliydi.
.
Bir moda evinde, özel olarak diktirilen gelinlik Gökçe’ye çok yakışmıştı. Yakışıklı damat Onur’un kolunda düğün salonuna girerken, bir kraliçe kadar mağrur ve güzeldi.
“Allah nazardan saklasın” dedirtti herkese.
.
.
Nikah şahitliğini: Pr. Dr. Hayrettin Gürbüz, Çağlan Kuyumcu ve Av. Kıvanç Dolu’un yaptığı düğünde, genç çiftlerin salona gelişi sırasında gelin ve damat kadar kızın annesi Meltem Hanım, dedesi Hayrettin Gürbüz ve anneannesi Tülay hanım da oldukça heyecanlı ve mutluydu. Birlikte masaları tek tek dolaşarak bütün davetlilerle ayrı ayrı ilgilendiler.
.
.
Kaan Yalıçın Orkestrası çaldığı birbirinden güzel parçalarla, gönüllere hitap ederken, gelin ve damadın dansı, beğeni ile izlendi. Gelin ve damadın anne ve babaları bu dansı izlerken duygulu anlar yaşadılar. Özellikle gelin hanımın ağabeyi Operatör Dr. Tayfun Gürbüz, damadın babaannesi ve Füsun Göksel genç çiftlerin en çok mutluluğunu paylaşanlardandı. Kız annesi Diş Doktoru Meltem Hanım’ın işi zordu. Mutluydu, heyecanlıydı ve duygu doluydu… Tabi kolay mı kız gelin etmek? Kız anneleri bunu çok iyi bilirler!
.
Düğün pastasını kesen Gökçe ve Onur’un mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Beraberliğe adım attıkları bu çok özel günde dost, akraba ve arkadaşları genç çifte bir ömür boyu birlik ve beraberlik içinde mutlu bir yaşam diledi.
.
.
Tebrikleri kabul eden genç çift, daha sonra sevdikleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Geç vakitlere kadar devam eden düğünde, davetliler gönüllerince yiyip içip eğlenerek güzellikleri paylaşarak çoğalttılar. Çünkü düğün çok güzeldi.
,
.
Gürbüz ve Serin Aileleri de, çocuklarının mürüvvetini gördükleri için heyecanlı, sevinçli, duygulu ve mutluydular. Bizden de en güzel mutluluk onlara.
Allah başacak sevindirsin!
 
Soldan; M. Yahya Efe, Çelen Efe, Füsun Göksel, Nuran Ayar, Tülay Göksel, Sait Göksel
 
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 7.10.2013 22:28:16
Yazdır Yazdır
Okunma 4036
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım