Bir Demet Nergis
Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.  

DOSSO DOSSİ FASHİON SHOW 2014
 
Miranda Kerr, Antalya'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show için Türkiye'ye geldi. Yerli tekstil üreticilerini yabancı alıcılarla bir araya getirmeyi amaçlayan Dosso Dossi Fashion Show, Antalya' da, 9 Ocak 2014′te başladı. Antalya Expo Center'da 150 tekstil firmasının ve 5 bin tekstil alıcısının bir araya geleceği organizasyon süresince 500 modelin görev alacağı 50'ye yakın defile düzenleniyor.
Avustralyalı ünlü model Kerr, profesyonel olarak kariyerine 1997 yılında keşfedilmesinin ardından başladı. Maybelline ve Victoria's Secret ile çalışmalar yapan Miranda Kerr (20 Nisan 1983 Sidney), organik cilt bakım bakım ürünleri satan Kora Organics'in kurucusudur. Ayrıca Treasure Yourself (Kendine Değer Ver) adlı birde kitap yazdı.
  
Miranda iki çocuklu Kerr ailesinin küçük çocuğudur. Gunnedah adlı küçük bir kasabada yetişmiş ve katolik okulunda okur. 13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında birinci olur, Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik sözleşmesi imzalar. Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer yapmayı başarır ve Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında boy gösterir. Daha sonra da Avustralya ve Yeni Zelanda'daki moda dergilerinin kapaklarını süslemeye başlar. 23 Temmuz 2010 yılında Orlando Bloom ile evlenir. 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom'u dünyaya getirse de, Ekim 2013 itibariyle çift, evliliklerini bitirirler.
Defilede dünya’nın ne güzel kadınları arasında sayılan ünlü model Miranda Kerr yer alırken, Megastar Tarkan aynı gece düzenlenen partide sahneye çıkarak şarkılarını seslendirdi. Kerr, Megastar Tarkan'ı hayranlıkla izledi ve kuliste ziyaret ederek tebrik etti.
Dünyaca ünlü top model Miranda Kerr, Antalya’da, Osmanlı saray bahçesi olarak düzenlenen podyumda üç farklı firmanın ilkbahar ve yaz koleksiyonundan parçaları başarıyla taşıyarak, farkını ortaya koydu. Miranda Kerr, 2011 Victoria’s Secret defilesinde taşıdığı 2.5 milyon dolarlık sütyenin ardından 3 milyon dolar fiyat biçilen takı setiyle Antalya’daki podyumda kendi rekorunu kırdı. Kerr, üçüncü kez podyumda göründüğünde 12 ustanın 2.5 aylık çalışması sonucu ortaya çıkan, 2014 pırlanta taşla işli 3 milyon değerindeki takı setini başarıyla taşıdı. Podyumda topuklu ayakkabısının azizliğine uğrayan Kerr, yaşadığı podyum kazasını başarıyla atlatarak, shovuna devam etti. Güzel manken Dosso Dossi podyumunda finali yerlere kadar uzanan ve başında kır çiçeklerinden taç taşıdığı fuşya rengi elbiseyle yaptı.
Podyumda taşıdığı 3 milyon dolarlık takı setinin çok güzel olduğunu, konsepte çok uyumlu bir tasarım olduğunu aktaran, saray bahçesi formundaki podyumu da beğendiğini belirterek, “Çiçekleri çok severim. New York’ta bahçem var. Böylesi bir podyumda yürümek, kendimi tabiat içinde hissetmekten mutluyum” dedi. Kerr, defile sunulan koleksiyona ilişkin de beğenisini ifade etti, “Uzun elbiseler çok şık kıyafetler vardı. Yapılan işleri, ürünleri çok beğendim” diye konuştu.Miranda Kerr, kavuşmak için Antalya’yı gezme programını iptal ettiği oğlunun kendisi gibi doğaya bağlı bir insan olduğunu, sahilde, bahçe ve parklarda birlikte zaman geçirmekten zevk aldığını söyledi. Ayrıldığı eşi Orlando Bloom’la çok yakın bir tarih içinde yılbaşı tatilinde ve oğlunun doğum gününde birlikte olduklarını belirten top model Miranda Kerr, Victoria’s Secret melekliğinden kendi isteğiyle ayrıldığını da sözlerine ekledi.
Miranda Kerr samimi ilgiyle karşılandığı Türkiye'yi çok sevdiğini ve mutlaka burada bir yaz tatili geçirmek istediğini ayrıca belirtti.
Harika Ören
 
 
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 11.1.2014 21:55:33
Yazdır Yazdır
Okunma 1802
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım