Bir Demet Nergis
Doğa bekçiyle değil, sevgiyle korunur.  

DENİZ TOKGÖZ ve KEMAL GÖNÜLERİ ''YAŞAMA DOKUNUŞ 2''
 
 
DENİZ TOKGÖZ ve KEMAL GÖNÜLERİ ''YAŞAMA DOKUNUŞ 2''
İstanbul (Efece haber) - Fotoğraf sanatçıları Deniz Tokgöz ve Kemal Gönüleri, bir kez daha yaşama dokundular. ''YAŞAMA DOKUNUŞ 2 '' isimli sergilerini; 29 Mart Cumartesi akşamüstü Bostancı Green Park Otel' fotoğraf severlerle buluşturdular.
Yoğun bir ilgiyle izlenen fotoğraflar, Bostancı Green Park Otel'in zarif sunumlu kokteyli ile daha bir neşelenerek, fotograf üzerine yapılan sohbetler ile devam etti.
  
İki arkadaş, İstanbul Sanat Magazin çalışmalarını sürdürürken, zaman bulduklarında da solo sergileriyle de karşımıza çıkıyorlar. Deniz Tokgöz ve Kemal Gönüleri ilk solo sergilerini; yazar ve ressam Harika Ören ve Belma Akdağ ile 2011 yılında aynı mekanda açarak; dörtlü gurup olarak ''Resimle Fotoğraf Elele'' geleneğini, sanat dünyasına kazandırarak bir ilke imza attılar.
 ''Meşhurların Portreleri'' adlı ikinci solo sergileriyle fotoğraf dünyasında kendilerine yer açan   Deniz ve Kemal beyler, çalışmalarına son hızla devam ediyorlar.
 
 Deniz Tokgöz '' Fotoğrafla girdiğim sanat hayatına, muhabir fotoğrafcı olarak devam ederken, zevkle çektiğim fotoğrafları paylaşmanın keyfini yaşatan sergileri seviyorum. Bir müddet sonra fotoğraflarımı paylaşmak istiyorum. Fotoğraflarımı beğenip almak üzere talepte bulunanlar olunca da, sergi açmak gerekli oluyor. Desteklenmek ve takdir görmenin gururu ve keyfini dostlarla paylaşmak da bir başka oluyor.''Diyerek devam etti ve '' Efece Haber, Bir Demet Nergis, İstanbul Sanat Magazin, Yerel Medya, WMagazinturkey, gazetteforumturquie, magazinkolik' de için çalışmalar yapıyorum. Dost ve arkadaşlarım, ailem tarafından desteklenmenin gururunu yaşıyorum.
 
Anlamı olan karma sergi projelerinde de alıyorum. Yıllar içinde sahip olduğum; İstanbulale.com Fotoğraf Yarışması 1. Lik Ödülü (2011), Epirden 2011 Şükran Ödülü, İran Gecesi ve Defile Basın Onur Ödülü (2012), Kanal Organizasyon Onur Ödülü (2013) ve Rekreasyon Derneği 55. Yıl Teşekkür (2014) Plaketi'de motivasyonumu arttırıyor.'' diyerek sözlerine son verdi.
Adana doğumlu, Adana İktisadi Ticari İlimler Akademisi Mezunu, Mali Müşavir olan Kemal Gönüleri'nin çifte sevinç yaşadığı bu günde gözleri mutlulukla ışıldıyordu. Sergi arifesinde torunu Rüzgar'dan sonra ki ikinci torunu dünyaya geldi. Gönüleri '' İkinci dede oluşumun üzerine gelen sergi heyecanı ile mutluyum. Adana Çukurova'dan Haber Gazete'sinin temsilcisiyim. Emeklilik dönemimde başladığım fotoğraf çekimleri, 2010 yılında Deniz bey'le tanışınca; kendimizi geliştirirken, sanata destek olma yolunu seçtik. Istanbul Sanat ve Magazin sitesini kurdum. Sanat ve magazin haberlerini fotoğraflayarak, sitemizde sanata katkıda bulunuyoruz. Sıkı dostluklar kurduk. Sağ olsunlar, dostlarımız, arkadaşlarımız yanımızdalar;sergimizdeler, heyecanımızı paylaşıyorlar, hepsine teşekkür ederiz.'' dedi.
Tokgöz ve Gönüleri Fotoğraflarını Wowturkey.com, Fotono.com, Fotofikir.net sitelerinde de paylaşarak, tutkuları olan fotoğrafı hayat biçimine dönüştürmüş bulunmaktalar.
Efece Haber Gazetemizi de temsilen, sergide; gazetemiz muhabiri Deniz Tokgöz'ü, yalnız bırakmayan Harika Ören ve Belma Akdağ, arkadaşlarının heyecanına ortak oldular. Efece Haber ve Bir Demet Nergis Sanat eki olarak, Muhabirimiz Deniz Tokgöz'ü ve Kemal Gönüleri'ni tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
YAŞAMA DOKUNUŞ 2 sergisi İstanbul Bostancı Grenn Park Hotel'de 11 Nisan 2014 tarihine kadar görülebilir.
Efecehaber/İstanbul
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 30.3.2014 15:58:42
Yazdır Yazdır
Okunma 1816
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım