Bir Demet Nergis
Doğa bekçiyle değil, sevgiyle korunur.  

OKTAY ZERRİN'İN İMZA GÜNÜ MUHTEŞEMDİ...
 
OKTAY ZERRİN'İN İMZA GÜNÜ MUHTEŞEMDİ...
 
 
Bafra (Efece Haber) – Gazetemizin Bafra Temsilcisi ve yazarı emekli İngilizce Öğretmeni, şair, söz yazar Oktay Zerrin'in, Antalya Sahil Kitap Yayınları’ndan piyasaya çıkan ”Sevgi Ufkundan Şarkılara" adlı ilk şiir kitabının imza günü muhteşemdi.
 
 
 
Bafra Anatolia Cafe'de düzenlenen imza gününe;
Oktay Zerrin'in eşi Aysel ve kızı Çiğdem Zerrin, program sunucusu ve KÜSADER Başkanı Gülseren Akdaş ve eşi Recep Akdaş, KÜSADER Bşk. Yrd. Gökhan Balakçı, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı İsaAbanoz ve Bşk. Yrd. Nermin Eker, Samsun'dan bestekâr Kemal Kosif, Samsun Olay Gazetesi Şiir Köşesi Yönetmeni İbrahim Coşar,  bestekar İlkay Eyüpoğlu Odabaş, Samsun'dan şair Alaeddin Dursun ve şair Hasan Akbaş, Bafra Musiki Cemiyeti Şiir Kulübü Başkanı şair Fatma Hatun Esen, Bafra Türk Eğitim Sen Başkanı İbrahim Akekmekçi, Bafralı İşadamı İrfan Şen, TSD Bafra Şubesi Başkanı Murat Ceylan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eğitimci ve Tarihçi Burhan Güven, Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Mustafa Kurt, Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Osman Sivri, Bafra Kızılırmak İlkokulu  Öğretmeni Ülker Karataş, Bafra Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ülkü Duran Bulut, Ahmet Sandıkçı ve eşi Nursel Sandıkçı, Bafralı İşadamı Adem Usta, eşi ve çocukları Ensar, Bafralı İşadamı Osman Turan Zerrin ve eşi Emekli Öğretmen İnci Öner Zerrin, İbrahim Zerrin, eşi Ayşegül Turan Zerrin ve kızları İdilsu Zerrin, Ayşegül Semra, Şehriban, Cengiz, Emre ve Betül Zerrin, Selman Duman, Merdiye Gökbayrak, Aslı Polat Bariboğlu, Asiye, Tuba ve Berna Soylu, Bafra Fevzi Çakmak İlkokulu, Öğretmeni Özdemir Bilgen, gazeteci Namık Azgın ve çok sayıda Bafralı şiirsever katıldı.
 
 
Ayrıca Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Uzmanı Oğuz Sandıkçı, İşadamı Osman Turan Zerrin ve Bafra Şiir Kulübü Başkanı Fatma Hatun Esen Oktay Zerrin'in İmza Günü'ne çiçek gönderdiler.
 
Program 9 Eylül 2014 Salı günü sat 17'de Bafra Üstad Müzikevi müzisyenlerinden İsmet Özkan'ın udu ve Sinop Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Hüseyin'in ney üflemesi eşliğinde başlayıp saat 20.00'ye dek devam etti. İmza Günü'nde Samsun Yazarlar Derneği Bşkanı İsa Abanoz bir konuşma yaptı. Şairlerden Kemal Kosif, Nermin Eker, İbrahim Coşar, Fatma Hatun Esen, Burhan Güven, Alaeddin Dursun, Hasan Akbaş, Osman Sivri, Ülker Karataş, Ülkü Duran Bulut, Gülseren Akdaş ve Oktay Zerrin gerek kendilerine gerekse de Oktay Zerrin'in ilk şiir kitabından şiirler okudular.
 
  
 
Samsyn'dan katılan bestekar Kemal Kosif Oktay Zerrin'in şiir kitabındaki bir şiirini besteleyip kemençeyle seslendirip sürpriz yapması ve yine Samsun'dan emekli Müzik Öğretmeni, Bestekar İlkay Eyüpoğlu Odabaş'ın da Oktay Zerrin'in"Benim Yüce Milletim"ve"Hepsi Güzel Çocukların"adlı ödüllü şarkılarını birlikte seslendirip sahnede türkülerle halay çekmesi de dikkat çeken ayrı bir güzellikti.
 
 
Üzerinde"Nice Kitaplara"yazısı bulunan yaş pasta da alkışlarla sahneye geldi ve Oktay Zerrin, eşi Aysel ve kızı Çiğdem ile imza gününe katılan davetlilerce kesildi ve ikramda bulunuldu.
 
 
Oktay Zerrin'in"Sevgi Ufkundan Şarkılara"adlı şiir kitabının imza günü, şiirler, şarkılar, sürprizler ve toplu fotoğraf çekimleriyle sona erdi.
 
 
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 11.9.2014 00:59:06
Yazdır Yazdır
Okunma 2096
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • Hacer Birgül TEKÇE Suluboya Resim Sergisi
 • PRİZMA’da BEN/SEN/O&BİZLER
 • ALİ DÜZGÜN "Kentsel Dönüşüm"dedi
 • ’İSTANBUL’dan Düşler ve Renkler’’ MARDİN’de
 • SAKARYA ZAFERİ Çalıştay ve Sergisi
 • 24. Uluslararası Değirmendere Ahşap Heykel sempozyumu başladı
 • ÇOBAN RESSAM
 • Serdar Okan’ın GÖKKUBBE Resim Sergisi
 • İSTİKLAL’de BARIŞ YOLU
 • J. Sorolla modaya imzasını attı
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım